Obóz militarny/ASG

Obóz Militarny/ASG

REKRUT”

Obóz wakacyjny „REKRUT” skierowana jest do młodzieży w przedziale wiekowym 14-17 lat. Turnus trwa 10 dni. Program jest dostosowywany do kondycji i umiejętności uczestników.

Program:

W ramach obozu oprócz gier ASG będą odbywać się szkolenia miedzy innymi:

         Taktyka zielona

Taktyka zapoznająca uczestnika ze:

 • sztuka kamuflażu,
 • podstawowymi sygnałami dowodzenia,
 • szykami przemieszczanie się w terenie otwartym i leśnym,
 • reakcją na kontakt.Taktyka czarna

Do zadań uczestników należeć będzie poruszanie się w terenie zurbanizowanym, wzajemna asekuracja, przeszukiwanie pomieszczeń. Blok ma na celu przedstawienie taktyki stosowanej zarówno przez odziały specjalne policji jak i elitarne jednostki wojskowe z wykorzystaniem przez instruktorów środków pozoracji pola walki oraz pojazdów. Zajęcia prowadzone na terenie wyłączonej z użytku fabryki.

         Taktyka czerwona

 • blok tematyczny TCCC i różnicy medycyny pola walki od zwykłej pierwszej pomocy,
 • symulacje udzielania pomocy rannemu na polu walki,
 • metody ewakuacji,
 • samopomoc.

Podczas zajęć zostaną wykorzystane przez instruktorów środki pozoracji pola walki, a także pojazdy. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany ratownik pola walki.

         Taktyka niebieska

Działania na zbiorniku wodnym z wykorzystaniem pontonów wojskowych. Uczestnicy nauczą się skrytego przemieszczania oraz metod desantowania. Blok prowadzony pod stałą kontrolą instruktorów, a także ratownika WOPR. Każdy uczestnik posiada kamizelkę asekuracyjną.

         Strzelnica

Ilość amunicji w cenie obozu:

 • 32 naboje do pistoletu Glock 17, HS 9 ( 2 pełne magazynki)
 • 30 do karabinu (AR 15, AK 47, MSBS)  (3 magazynki po 10 sztuk)
 • strzelba  mosberg 590 (5 sztuk różne rodzajne )
 1. Egzamin z wiedzy + przydział funkcji w oddziale
 • Podsumowanie wiedzy zdobytej na szkoleniu unitarnym.
 • Przydział funkcji w drużynie.

 

Minimum 6 Oryginalnych Scenariuszy ASG

 

MIEJSCE:  HOSW „Pająk”, Konopiska koło Częstochowy

CENA: 1890zł

TERMIN: 28 czerwiec – 7 lipiec 2019 

 

 CENA ZAWIERA:

Wszystkie elementy programu, zakwaterowanie, wyżywienie 4 x dziennie na stołówce lub racje żywnościowe wojskowe na czas pobytu w terenie przygodnym, sprzęt indywidualny, cały potrzebny sprzęt do nauki i realizacji zadań, bardzo aktywny program, opiekę doświadczonej kadry i wykwalifikowanych instruktorów, ubezpieczenie NW, ubezpieczenie OC kadry, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę. Każdy uczestnik na zakończenie obozu otrzymuje pamiątkowy dyplom wraz ze zdjęciem grupowym.

ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy i kadra zakwaterowani będą w dużych namiotach wojskowych po 6 – 7 osób. Podział na namioty będzie uwzględniał wiek, płeć. Uczestnicy będą spali na łóżku typu kanadyjka. Będą mieli do dyspozycji koce oraz wojskowy materac. Uczestnicy śpią w śpiworach, które zabierają z domu. W namiotach są także półki na rzeczy uczestników.

ZAPISY
W celu zapisania się na obóz lub szkolenie wyślij do nas zgłoszenie na adres e-mail: kontakt@szkolakadetow.com

Zapraszamy!