Oboz militarno/survivalowy

Obóz Militarny/Survivalowy

„PARTYZANT”

Obóz wakacyjny „PARTYZANT” skierowana jest do młodzieży w przedziale wiekowym 14-17 lat. Turnus trwa 10 dni. Program jest dostosowywany do kondycji i umiejętności uczestników.

 

PROGRAM
 • Musztra
 • Obsługa broni- nauka rozkładania i składania broni, zasady działania i bezpieczeństwa, postawy strzeleckie, szybkie zmiany magazynka.
 • Nawigacja lądowa (terenoznawstwo)
 • Sztuka przetrwania (survival)
 • Szkolenie z łączności (służba ruchu radio)
 • Szkolenie inżynieryjno-saperskie
 • Szkolenie z pierwszej pomocy
 • Zielona taktyka
 • Zajęcia rozpoznawcze
 • Pokonywania przeszkód wodnych z użyciem pontonów wojskowych oraz łodzi jednoosobowych
 • Szkolenie przerzucania grup na teren przeciwnika miedzy innymi na pojazdach terenowych -samochody terenowe

 

MIEJSCE:  HOSW „Pająk”, Konopiska koło Częstochowy

CENA: 1890zł

TERMIN: 28 czerwiec – 7 lipiec 2019 

 

 CENA ZAWIERA:

Wszystkie elementy programu, zakwaterowanie, wyżywienie 4 x dziennie na stołówce lub racje żywnościowe wojskowe na czas pobytu w terenie przygodnym, sprzęt indywidualny, cały potrzebny sprzęt do nauki i realizacji zadań, bardzo aktywny program, opiekę doświadczonej kadry i wykwalifikowanych instruktorów, ubezpieczenie NW, ubezpieczenie OC kadry, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę. Każdy uczestnik na zakończenie obozu otrzymuje pamiątkowy dyplom wraz ze zdjęciem grupowym.

ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy i kadra zakwaterowani będą w dużych namiotach wojskowych po 6 – 7 osób. Podział na namioty będzie uwzględniał wiek, płeć. Uczestnicy będą spali na łóżku typu kanadyjka. Będą mieli do dyspozycji koce oraz wojskowy materac. Uczestnicy śpią w śpiworach, które zabierają z domu. W namiotach są także półki na rzeczy uczestników.

ZAPISY

W celu zapisania się na obóz lub szkolenie wyślij do nas zgłoszenie na adres e-mail: kontakt@szkolakadetow.com

Zapraszamy!

Zdjęcia z z poprzednich turnusów