SZKOLENIE SPADOCHRONOWE

Taktyczne szkolenie spadochronowe do przerzutu grupy specjalnej drogą powietrzną.

 

POZIOM I

Przeznaczony dla osób niepełnoletnich i osób bez doświadczenia spadochronowego. Szkolenie przygotowuje do poziomu drugiego na którym uczestnik zdobywa  tytuł skoczka spadochronowego.

Czy wiesz jak działa grupa specjalna zaraz po desantowaniu – przerzucie na tyły wojsk przeciwnika. Wiesz co to jest „ punkt zbiórki po desantowaniu” ?

Na szkoleniu tym przybliżymy Tobie zagadnienia związane z taktycznym przerzutem na tyły przeciwnika z wykorzystaniem spadochronów. ( Szkolenie nie obejmuje rzeczywistego wykonania skoków)

Poziom pierwszy obejmuje:

– taktykę działań specjalnych

– spadochronowe szkolenie naziemne

– układanie spadochronów

– przygotowanie do przerzutu drogą powietrzną

– naziemny scenariusz desantowania ( w dzień i w nocy- bez skoku ze spadochronem)

– działanie po desantowaniu

Cena szkolenia: 600zł/osoba

 

POZIOM II

Przeznaczony dla osób chcących uzyskać tytuł skoczka lub już go posiadających, szkolenie spadochronowe metodą Static Line (na linę). W dniu rozpoczęcia szkolenia musisz mieć ukończone 16 lat, jeżeli nie jesteś osobą pełnoletnią dodatkowo będzie potrzebna zgoda rodziców poświadczona urzędowo. Waga uczestnika szkolenia nie może przekraczać 100 kg

To szkolenie zawiera aspekty przerzutu grupy specjalnej na tyły przeciwnika, lecz tym razem jest ono połączone z rzeczywistym przerzutem z wykorzystaniem spadochronu. Kursant oprócz zapoznania się taktyką działań specjalnych , przygotowywany jest do wykonania rzeczywistych skoków ze spadochronem.

Poziom drugi obejmuje:

– taktyka działania po desantowaniu na tyłach przeciwnika

– układanie spadochronów

– przygotowanie do skoku

– skok ze spadochronem ( 3 skoki podczas całego szkolenia) 

– działanie po desantowaniu

Cena szkolenia: 1500zł/osoba

Zapisz się